Outer Banks, her sezonu (gülünç ama inkar edilemez derecede keyifli) bir patlama ile kapatmayı seviyor. Dramatik çekişmeler, uzun zamandır gençlik dizilerine soyağacı kazandırdı ve Kuzey Carolina sahilinde zenginlik peşinde koşan uyumsuz gençlerden oluşan bir ekibin ardından Netflix hayranlarının favorisi olan bu dizi, tekerleği yeniden icat etmiyor. Daha önce bir gençlik dizisi izlediyseniz, tatbikatı bilirsiniz: Kuşkularınızı bir kenara bırakın. Aptalca satın alın. Ancak o zaman gerçek eğlence başlayabilir.

1. Sezon, yetim kaçak John B Routledge'ın polisin yakalanmasından kurtulmaya yönelik vahşi girişiminin teknesini doğrudan tropik bir fırtınaya çarpmasına neden olduğu finalinde havai fişekleri başardı. Ancak o ve aşık olduğu zengin kız Sarah Cameron'ın kısa süre sonra enkazdan sağ çıktıkları ortaya çıktı. Sadece hayatta ve sağlıklı olmakla kalmadılar, aynı zamanda tesadüfen Nassau'ya giden bir tekne tarafından kurtarıldılar, burada 400 milyon dolar Altın onları bekliyordu.

Ancak bekleyin - 2. sezon, bahsi tüyler ürpertici bir dereceye kadar yükseltir. Araba kovalamacaları var! Soygunlar! Çalıntı bir ambulans! Tekne patlamaları! Timsah saldırıları! Şüpheli bir doktor ve kurşun yaralarını dikmek için daha da şüpheli yaklaşımı! Yaban arısı sokmalarına karşı alerjik reaksiyonlar! Kanalizasyon taşkınları! Sağanak yağmurda cinayet! Herhangi birinin mantıklı olup olmadığı hakkında fazla düşünmeyin; sadece içinize çekin. İkinci sezon seken bir şekilde sona erdiğinde, tüm olanları hatırlamanız imkansız, ancak adrenalinle umursayamayacak kadar sarhoş olacaksınız. Ve finalin son saniyelerindeki o büyük açıklamadan sonra, yapabileceğiniz tek şey aptalca bir tekrar için alkışlamak.

Emin olun, orada bir bis neredeyse kesinlikle olacak. Beyninizi OBX asit yolculuğunuzdan geri alırken, işte geleceğe bir bakış ve Pogues'un bir sonraki bölümü hakkında bildiğimiz her şey.