"Alice in Borderland" 2. Sezon 22 Aralık'ta Netflix'te yayına başladı! Bölümleri izleyebilirsiniz.

Haro Asa imzalı popüler bir mangadan uyarlanan "Alice in Borderland"in ilk sezonu pandemi döneminde yayınlanmış ve 70 ülkede en çok izlenen ilk 10 dizi arasında girmeyi başarmıştı. Dizinin popülaritesi Netflix'in 2. sezona yeşil ışık yakmasıyla sonuçlandı. 

İlk sezonda amaçsız bir bilgisayar oyuncusu Arisu (Kento Yamazaki) ve iki arkadaşı kendilerini paralel evrendeki Tokyo'da bulur. Burada hayatta kalmak için bir dizi acımasız oyuna katılmaları gerekir.
2. sezonda Daha çılgın ve daha acımasız olan Alice in Borderland dizisinde bu dünyada oyunlar da daha ölümcül olmaya başlıyor. Peki Arisu gerçek dünyaya geri dönebilecek mi? Dönse bile bu, kaybettiği onca şeye değecek mi? Bu sorulara cevabı izleyicilerde merak etmekte. Alice in Borderland dizisini Netflix'ten izleyebilirisniz.

Dizinin 2. sezonunu izleyen birçok kullanıcı dizinin 2. sezonunun 1. sezondan daha iyi olduğunu belirttiklerini de es geçmeyelim. 1. sezondaki oyunların çoğunda zeka gerektiren ve çözümünü seyirciye çok güzel yansıtan oyunlardan ibaret. 2. sezonda tüm oyunlarda kaçış temalı oyunların ön planda olduğunu belirtebiliriz.