Outer Banks 3. sezon öncesinde oyuncular, 18 Şubat'ta kendi hayran etkinlikleri Poguelandia'da dizinin dördüncü sezon için yenileneceğini duyurdu.

Dizinin ortak yaratıcıları, sorumlu yapımcıları ve showrunner'ları Jonas Pate, Josh Pate ve Shannon Burke, Variety'ye yaptıkları ortak açıklamada, "Poguelandia'nın canlandığını görmek muhteşemdi." "Pogue'lar bir ömür boyu sürecek bir maceranın tadını çıkarıyor ve şimdi Outer Banks'in 4. Sezonunda gezinti devam ederken daha fazla dönemeç ve sürprizin haritasını çıkarabiliyoruz. Bunun gerçekleşmesine yardımcı olan Netflix'e, oyuncu kadromuza ve harika hayranlarımıza teşekkür ederiz. "

Dördüncü sezonla ilgili ayrıntılar az olsa da, 3. sezon finali hikayeyi mükemmel bir şekilde kuruyor. El Dorado'daki maceralarının ardından, 18 aylık bir zaman sıçraması, Pogue'ların memleketlerindeki keşiflerinden dolayı onurlandırıldığını gösteriyor. 3. sezonun son sahnesinde, kötü şöhretli korsan Karasakal olarak da bilinen Edward Teach'in etrafında dönen başka bir maceraya atılmak üzere görevlendirilirler.

İşte Outer Banks'in yaklaşan sezonu hakkında bilmeniz gereken her şey.