The Sandman 2. Sezon’da bazı yeni yüzler yer alacak ve bir sonraki sezonun ne zaman başlayacağına ve tamamlanacağına dair daha net bir zaman çizelgesi çıktı. Netflix'te, çizgi romanlardan dört karakter için seçmelerin devam ettiği bilgisi var: Delirium, Destiny, Wanda, ve Destruction. Sandman 2. Sezon çekimleri Haziran 2023'te başlanacağı öngülüyor.

The Sandman  2. Sezonda yeni karakterlerin ne olacağına bakmadan önce, Netflix'in hala yenilemeyi Sezon 2 olarak adlandırmadığını, daha ziyade çizgi romanların “birden fazla cilt” e dayanan “daha fazla bölüm” olarak adlandırdığını hızlı bir şekilde not etmeliyiz.

Bu dört karakterden ve açıklamalarından, dizinin çizgi romanlardan biraz ayrılacağı açık görünüyor. Örneğin, fan-favori Wanda, dizide farklı bir hikaye yayını alacak. Ayrıca, Bölüm 7, “Kısa Yaşamlar”, Bölüm 5, “Bir Oyun” öncesinde söylenen ileri itiliyor gibi görünüyor.

Tabii ki, henüz hiçbir şey doğrulanmadı, ancak yeni karakter açıklamalarından geçerken, birkaç şaşırtıcı değişiklik var gibi görünüyor.

Netflix'in The Sandman için aradığı karakterlere bir göz atalım: